Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Adamowicz, po ilu dniach ustąpi?

Utworzony przez ONA, 9 stycznia 2014 r. o 18:34
czy ta gmina ma i morze liczyć tylko na debili i kombinatorów golasów którzy tylko na gminnym majątku chcą się dorobić najpierw Michaluk Kapłan a teraz Adamowicz mali ludzie którzy nic po za swoim interesem nie widzą nic nie dziwne jak się ma bardzo mały pogońmy tych wszystkich nicponi razem z to całą pożal się boże radą i przyłączmy się do miasta będzie spokój i inwestycje .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A które miasto przyjmie takich wyborców, co od 25 lat nie potrafią odsiać ziarna?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
wyborca napisał:
już widzimy, a my  wyborcy niczego  się  nie  nuczylismy, nie  potrafimy  odróżnić prawdy  od  kłamstwa.biednemu i  głupiemu  zawsze  wieje  wiatr  w  oczy
Ale samokrytyka,tylko czemu w liczbie mnogiej?
to  bardzo  proste, nie  tylko ja  tak  głosowałem, a było  nas  zdecydowana   wiekszość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
burmistrz napisał:
czy ta gmina ma i morze liczyć tylko na debili i kombinatorów golasów którzy tylko na gminnym majątku chcą się dorobić najpierw Michaluk Kapłan a teraz Adamowicz mali ludzie którzy nic po za swoim interesem nie widzą nic nie dziwne jak się ma bardzo mały pogońmy tych wszystkich nicponi razem z to całą pożal się boże radą i przyłączmy się do miasta będzie spokój i inwestycje .
Gmina  jak  powstała  w 1990 roku  nie  miała   nic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nawet budynek U G  i inne nieruchomości należały  do  skarbu  państwa.To  za  czasów wójtów Winiarka i Michaluka nastąpił proces komunalizacji i tworzenia /budowy/ majątku gminy w postaci dróg gminnych,szkół, sal sportowych, wodociągów i systemu kanalizacji,świetlic,remiz strażackich,samochodów strażackich, autobusów i mikrobusów i  innego  wyposażenia .Niestety  w  ostatnich latach   nastąpił  proces  dekapitalizacji,  wartość  środków trwałych  maleje, następuje  wyprzedarz  majątku jak  działki w Rzeczycy,Zaścianki, autobus szkolny  itp. Wartość  nowych  inwestycji jest  mniejsza od wartości  amortyzacji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko jasne, bo widać którzy wójtowie budowali, a który teraz wyprzedaje i komu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyborca napisał:
gość napisał:
wyborca napisał:
 już widzimy, a my  wyborcy niczego  się  nie  nuczylismy, nie  potrafimy  odróżnić prawdy  od  kłamstwa.biednemu i  głupiemu  zawsze  wieje  wiatr  w  oczy
Ale samokrytyka,tylko czemu w liczbie mnogiej?
to  bardzo  proste, nie  tylko ja  tak  głosowałem, a było  nas  zdecydowana   wiekszość Ale ,że jesteś głupi to chyba sam za siebie mówisz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
wyborca napisał:
gość napisał:
wyborca napisał:
  już widzimy, a my  wyborcy niczego  się  nie  nuczylismy, nie  potrafimy  odróżnić prawdy  od  kłamstwa.biednemu i  głupiemu  zawsze  wieje  wiatr  w  oczy
Ale samokrytyka,tylko czemu w liczbie mnogiej?
to  bardzo  proste, nie  tylko ja  tak  głosowałem, a było  nas  zdecydowana   wiekszość Ale ,że jesteś głupi to chyba sam za siebie mówisz? Chciał żeby wyszło mądrze a wyszło jak zawsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mietek napisał:
gość napisał:
wyborca napisał:
gość napisał:
wyborca napisał:
   już widzimy, a my  wyborcy niczego  się  nie  nuczylismy, nie  potrafimy  odróżnić prawdy  od  kłamstwa.biednemu i  głupiemu  zawsze  wieje  wiatr  w  oczy
Ale samokrytyka,tylko czemu w liczbie mnogiej?
to  bardzo  proste, nie  tylko ja  tak  głosowałem, a było  nas  zdecydowana   wiekszość Ale ,że jesteś głupi to chyba sam za siebie mówisz? Chciał żeby wyszło mądrze a wyszło jak zawsze.
wyborca napisał:
Jeśli popełnia  się  błąd, to  warto uderzyć  się  we  własne  piersi i przyznać  się .Popełnić  błąd jest  rzeczą  ludzką ,a trwanie  w błędzie jest  głupotą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłop masz rację że każdy może popełnić błąd tylko zaraz będą trzy lata a oni dalej brną w to zakłamanie i udają że nic się nie stało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jacy wyborcy taki wybraniec teraz to połowa co głosowała na gminnych "rządzących" nie przyznaje się do tego bo jest im wstyd a to oznacza zdrowy objaw wśród wyborców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy przedsiębiorca świadczący usługi przewozu ludzi-aktywny na tym forum-wypłaca kierowcom wynagrodzenie na czas i w pełnej kwocie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten wątek jest o pewnym wójcie, a nie o przedsiębiorcy. A może ten wójt przyczynił się do twoich problemów? Czas pokaze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten jegomość jest mistrzem od niejasnych przetargów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kibic napisał:
Ten jegomość jest mistrzem od niejasnych przetargów
Który jegomość?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawy patrz wspólnota poprzedni numer
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kibic napisał:
Ciekawy patrz wspólnota poprzedni numer
Tak  przeczytałem informacje o  wynagrodzeniach włodarzy  z naszego  powiatu i zauważyłem,że  niektórzy  mimo wysokich  poborów wydają w ciągu  roku  więcej  jak  zarobili. To  cenna  informacja dla  organów  ścigania. art.231&2 będzie  łatwo  udowodnić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kibic napisał:
Ciekawy patrz wspólnota poprzedni numer
mecenas napisał:
Kibic napisał:
Ciekawy patrz wspólnota poprzedni numer
Tak  przeczytałem informacje o  wynagrodzeniach włodarzy  z naszego  powiatu i zauważyłem,że  niektórzy  mimo wysokich  poborów wydają w ciągu  roku  więcej  jak  zarobili. To  cenna  informacja dla  organów  ścigania. art.231&2 będzie  łatwo  udowodnić.
Ale wcześniej czytałem,że Wspólnota to brukowiec,więc już nie wiem. Mało w tym logiki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeden artykuł wiosny nie czyni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki włodarz takie media
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
We Wspólnocie to jedynie ostatnie strony  dotyczące sportu pisane przez redaktora Połynkę można czytać.Reszta to niestety nierzetelne dziennikarstwo wręcz dupoliztwo obecnej władzy.Jeżeli tak będzie dalej to sprzedaż gazety spadnie tak jak w przypadku Słowa Podlasia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...